luni, 12 noiembrie 2012

Viata pe marte.

In trecut oamenii isi dadeau cu presupusul,credeau ca pe planeta marte e viata.Ei credeau ca petele negre erau rauri restul continente.Nasa a investigat asta si erau din ce in ce mai aproape de adevar.Au facut rovere(roboti) si i-au trimis pe Marte sa indestigheze.va puteti uita pe acest film

http://www.youtube.com/watch?v=hkr2IfPSXrQ

Acesta este filmul..Va rog urmariti-l pe tot.
Daca l-ati urmarit acum stiti ce este cu marte si altele,sistiti cum arata marte in interior,deci dupa cum arata eu cred ca acolo a existat viata si inca este o posibilitate,vom vedea ce o fi ,Succes!

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu