Si acestea sunt toate pozele facute de ine cea ce ma mira este ultima imagine pentru ca eu cred ca este un rau(OMG)insa pe marte nu este apa,ci probabil a fost.sau a fost asa pusa de nasa?sau asa arata marte in trecut?E probabil sa fie asa culoarea pamantului in acea zona?sa fie o roca ceva?raspunsul este simplu:a fost pus de nasa,nasa a facut culorile acestea pentru ca normal toate culorile sunt maro in realitate.in a 3 imagine vedem ceva alb.am reusit sa aflu in ce parte ai lui marte e in poza asta si este NORD .
daca ne uitam in parte de NORD(sus) vom vedea ce este mai sus in imagine a 3-a insamai aproape.






Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu